Tonery klasy OEM

W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości tonery klasy OEM w pełnej zgodności do urządzeń producentów kserokopiarek. Tonery są fabrycznie zapakowane, profesjonalnie zabezpieczone i oznaczone hologramem. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości klasy oryginalnej, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo, jakość i żywotność kserokopiarek.

Zaawansowany technologicznie proszek

Kserokopiarki charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami oraz skomplikowaną budową. Tonery do nich przeznaczone w większości składają się z tuby, chipa oraz specjalistycznego proszku, który odpowiada nie tylko za parametry wizualne ale również za stan i działanie podzespołów urządzenia.

Na rynku obecnie mamy różne klasy jakości oraz użytych technologii. W przypadku tonerów do kserokopiarek najważniejszym komponentem jest właśnie specjalistyczny proszek. Dzięki wieloletnim doświadczeniom proszek w naszych tonerach ma doskonałe parametry spotykane jedynie w tonerach oryginalnych producentów OEM.

Niezależne testy jakości

W przypadku tonerów do kserokopiarek jakość ma fundamentalne znacznie. Dzięki oficjalnym testom możemy zobaczyć klasę produktów oraz jakość urządzenia po wydrukowaniu nawet kilkunastu tysięcy stron.

Nasze tonery możemy zaoferować na testy dla nowych klientów. W sprawie ofert specjalnej na testy prosimy o kontakt na maila lub telefonicznie.

Więcej o testach prezentujemy w zakładce TESTY JAKOŚCI https://pixton.pl/testy-jakosci/

Perfekcyjne odwzorowanie kolorów

Jakość tonerów do kserokopiarek ma kluczowe znaczenie w wielu aspektach. Bezapelacyjnie najważniejszy jest skład chemiczny, dzięki któremu urządzenia mogą pracować bezawaryjnie na bardzo długich przebiegach. Niewątpliwie ważną cechą widoczną dla użytkownika jest jakość i odwzorowanie kolorów. W naszych tonerach mamy doskonałe parametry zaawansowanego technologicznie proszku dzięki czemu uzyskujemy profesjonalne wydruki nasycone pięknymi barwami.